اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 162
    کد: 65608
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۱۶

    بوستان ملت؛ میزبان 90 هزار شهروند در روز طبیعت

    در سیزدهمین روز از سال جدید که از آن به روز طبیعت تعبیر می شود، بوستان بزرگ ملت، میزبان 90 هزار شهروند اعم از مجاور و زائر قرار گرفت.
    بوستان ملت؛ میزبان 90 هزار شهروند در روز طبیعت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، بوستان ملت با احتساب پارکینگ های موجود در اضلاع شرقی و جنوبی که به ترتیب بولوارهای آزادی و وکیل آباد را پوشش می دهد، قریب 67 هکتار وسعت داشته و با برخورداری از آسایشگاه، فضای بازی کودکان، شهربازی، کتابخانه و مسجد ظرفیت بالایی را برای جذب مجاور و زائر به خود اختصاص داده است.
    با فرا رسیدن بهاری دیگر، شهرداری منطقه 11 با فعال نمودن ستاد استقبال از بهار، ضمن فضا سازی مناسب معابر و میادین، کاشت گونه های متنوع گیاهی، نسبت به بهسازی فضای بوستان های منطقه به ویژه بوستان بزرگ ملت اقدام و در قالب آن به تقویت فضای سبز، مناسب و ایمن سازی سیستم صوتی، روشنایی، بهداشتی و ... پرداخت.
    لازم به ذکر است: در راستای تامین رفاه حال شهروندان 150 چشمه سرویس بهداشتی در سطح بوستان ملت فعال گردید و ضمن نصب بنرهای اطلاع رسانی، مجموعه های مختلف نیروی انتظامی، آتش نشانی، هلال احمر و... به صورت هماهنگ در محل بوستان یاد شده آماده خدمات رسانی به مراجعه کنندگان بودند.
    علاوه بر این، در تعطیلات نورزی 94، شهروندان در دو نوبت در نماز جماعت اقامه شده مسجد بوستان ملت شرکت نمودند و همچنین شهربازی بوستان نیز که در تعطیلات نوروزی از 10 صبح به مدت 14 ساعت فعال بود، پذیرای حدود 15 هزار نفر مراجعه کننده در روز طبیعت شد.
    گفتنی است: در روز طبیعت که معمولا پایان بخش تعطیلات نوروزی تلقی می گردد، قریب 120 نفر از پرسنل خدوم نیروی انتظامی و فضای سبز منطقه جهت راهنمایی و تامین امنیت شهروندان در محل این بوستان حضور فعال داشتند.
    یادآور می شود: مطابق سنوات گذشته به جهت پیشگیری از ایجاد آلودگی در فضای بوستان نسبت به توزیع 14 هزار پلاستیک مخصوص زباله اقدام و در مجموع طی روزهای 13 و 14 فروردین ماه، به کمک 7 سرویس هر کدام معادل 15 تن، زباله های موجود در سطح بوستان جمع آوری گردید.

     

     

     

     

    تعداد بازدید: 162
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر