اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 156
    کد: 65551
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
    به همت منطقه یازده شهرداری انجام شد:

    بازپیرایی شهربازی بوستان ملت

    با فرا رسیدن بهار 94 و به همت شهرداری منطقه 11، پروژه بازپیرایی شهربازی بوستان ملت به اتمام رسید و این فضای تفریحی- گردشگری آماده بهره برداری شهروندان گردید.
    بازپیرایی شهربازی بوستان ملت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، با توجه به این مهم که شهربازی بوستان ملت یکی از شاخص ترین پتانسیل های منطقه و مشهد مقدس محسوب می شود، با بازپیرایی این جاذبه گردشگری، می توان اطمینان حاصل کرد که تعداد بیشتری از مجاوران و زائران، این مکان را به عنوان مقصد گردش های خود انتخاب کنند.
    شایان ذکر است: پروژه بازپیرایی شهربازی که با صرف اعتبار هشت میلیارد ریال انجام شد، از آبان ماه 93 آغاز و با گذشت بازه زمانی 5 ماهه، در اسفند ماه به اتمام رسید و از 20 اسفند ماه در آستانه فرا رسیدن سال نو، شاهد مراجعه شهروندان و بهره برداری کامل از این فضای تفریحی بودیم.
    گفتنی است: با توجه به این اصل که شهربازی‌ از بهترین نمونه‌ ظرفیت های گردشگری منطقه به حساب می آید، بازدید کنندگان با ورود به فضای مفرح آن، فارغ از یک فضای رسمی، می توانند هیجان را در بالاترین حد ممکن تجربه و اوقات خوشی را در کنار اعضای خانواده سپری کنند.
    تاکید می شود: با فعال شدن شهربازی بوستان ملت از 20 اسفند ماه و همچنین فعالیت مستمر این مرکز در تعطیلات نوروزی از 10 صبح تا 24 شب، علاوه بر جذب حجم گسترده ای از گردشگران، فرصت های اشتغال زایی مناسبی به شیوه مستقیم و غیر مستقیم در اختیار افراد قرار گرفت که به دنبال آن ضمن بهره گیری از ظرفیت فعال نیروی کار، موجبات تقویت بدنه اقتصادی شهر و در بعد وسیعتر کشور فراهم خواهد شد.


    تعداد بازدید: 156
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر