اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 65
    کد: 65533
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
    همزمان با نوروز 94؛

    جذب بیش از هزار مخاطب در تورهای نوروزی منطقه یازده

    همزمان با نوروز 94، بیش از هزار مخاطب در تورهای نوروزی منطقه 11 شرکت و از برنامه های متنوع تدارک دیده شده بهره مند گردیدند.
    جذب بیش از هزار مخاطب در تورهای نوروزی منطقه یازده

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، در راستای آشنایی مجاوران و زائران نوروزی با هویت کلانشهر مذهبی مشهد، شهرداری منطقه 11 نسبت به برگزاری تورهای نوروزی اقدام نمود و در مجموع موفق به پوشش یکهزار و صد مخاطب گردید.
    لازم به ذکر است: شهرداری منطقه 11 با اجرای 36 تور نیم روزه از 5 لغایت 14 فروردین 94 در قالب تورهای طبیعت گردی، تاریخی، فرهنگی، مذهبی و نجومی، ضمن کمک به پر کردن بهینه اوقات فراغت شهروندان، آن ها را با آثار و اماکن گردشگری شاخص مشهد آشنا و روزهای متفاوت و خاطره انگیزی را برای مخاطبان به ثبت رسانید.
    یادآور می شود: بازدید از فرهنگسراهای بهشت و زیارت بخش عمده این برنامه ها قلمداد می شود و شهروندان همچنین از آرامگاه های فردوسی، نادری، خواجه مراد، خواجه ابا صلت (ع) و حمام و موزه مهدی قلی بیک بازدید و با سبک نگرش و زندگی بزرگان و شخصیت های اصیل فرهنگی- مذهبی آشنا شدند.
    گفتنی است: همچنین بهره گیری شهروندان از فضای بوستان های بزرگ مشهد از جمله وکیل آباد و کوهسنگی بخشی از برنامه های گنجانده شده در تورهای نیم روزه نوروز 94 منطقه به شمار می رود و در گام مثبت دیگر نیز، مخاطبان تورها از باغ گیاه شناسی مشهد الرضا (ع) بازدید نمودند و طی آن با انواع گونه های زیبا و بی بدیل و کمیاب گیاهی آشنا گردیدند.
    شایان ذکر است: از جمله خدمات رفاهی این تورها می توان به اجرای مسابقات متنوع و همچنین توزیع محصولات فرهنگی و گردشگری از قبیل نقشه مشهد و نقشه اماکن تاریخی و مذهبی اشاره نمود.

     

     

     


     

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر