اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 95
    کد: 64508
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

    رونمایی از 11 المان در منطقه 11 شهرداری مشهد

    شهردار منطقه یازده مشهد از رونمایی 11 المان نوروزی به مناسبت آغاز سال جدید در این منطقه خبر داد.
    رونمایی از 11 المان در منطقه 11 شهرداری مشهد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، محمود برهانی ضمن اعلام این خبر، افزود: کار نصب المان ها از نیمه دوم اسفند ماه 93 آغاز گردیده و با برنامه ریزی صورت گرفته تا لحظه تحویل سال اتمام می یابد.
    وی با اشاره به این مهم که نصب آثار حجمی و المان ها در فضای منطقه، سهم بسزایی در ارتقاء کیفیت میادین و معابر دارد، تصریح کرد: عملکرد اصلی این المان ها را می توان در القاء روحیه شاد به شهروندان و همچنین تقویت هویت شهروندی و آداب و رسوم فراموش شده عید باستانی نوروز خلاصه کرد.
    برهانی هدف اصلی از مزین ساختن معابر اصلی سطح منطقه به المان های نوروزی را زیباسازی معابر و افزایش لذت بصری شهروندان اعم از مجاور و زائر خواند و توضیح داد: فضای شهری خالی از هنر، جذابیت ندارد و فقدان جذابیت بصری از کیفیت آن کاسته و از ایجاد حس نشاط و سرزندگی میان شهروندان ممانعت می کند، لذا مطابق معمول همه ساله نسبت به نصب 11 المان نوروزی در میادین و معابر اصلی در سطح منطقه اقدام شد تا هر یک به نوبه خود تداعی کننده بهاری دیگر در ذهن مخاطبان باشد.
    وی عناوین المان های نوروز 94 را شامل آسمان رنگی، نوروز باستان، مدرسه موشها، طاقچه بهاری، نوروز روستایی، مشهد 2017، سرزمین من خراسان، ایستگاه بهار، بهاره بهاره، کیک عروسی، قلعه مهر دانست و ادامه داد: این المان ها در تقاطع های اصلی، چهار راه ها، بولوارهای وکیل آباد، آزادی، معلم، امامت، میادین اصلی همچون قائم و استقلال و... نصب خواهد شد.
     

    تعداد بازدید: 95
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر