اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 145
    کد: 64251
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۲/۲۶

    فضا سازی نوروزی در منطقه یازده

    در روزهای پایانی سال، منطقه یازده شهرداری همچون سایر مناطق شهری با فضاسازی نوروزی به استقبال فصل بهار رفت.
    فضا سازی نوروزی در منطقه یازده

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، این منطقه با نصب پرچم روی پل های جانباز، دانشجو و تربیت، نصب الوان و پرچم بر سازه های ستونی بولوارهای آزادی و وکیل آباد و همچنین جمع آوری فنس های موجود در میدان استقلال و اجرای طرحی جدید با سبک هنری، در راستای ساختن محیطی متناسب با نوروز گام برداشت.
    علاوه بر این، فضا سازی منازل شهداء در واپسین روزهای سال آغاز گردیده و بدین منظور، تصاویر شهدا به صورت قاب تهیه و همراه با نورپردازی ویژه، مقابل منازل شهداء نصب گردیده است تا در آغاز سال نو بهانه ای برای یادبود خاطرات غیور مردان جبهه و جنگ باشد.
    لازم به ذکر است: اجرای نقاشی دیواری تحت عنوان "حبیب خدا" در سطح نواحی و نقاشی دیواری و دیوار نویسی به صورت نمایشگاهی در بولوار معلم از دیگر طرح های استقبال از بهار است.
    گفتنی است: "یادگاران محله" عنوان یکی از طرح های فرهنگی استقبال از بهار است که در قالب آن تصاویر شهداء در سطح منطقه نصب می شود و همچنین، با اجرای طرح "افتخار آفرینان"، نسبت به توزیع گل لاله و ماهی قرمز در میان خانواده معزز شهداء اقدام گردید.
    یادآور می شود: از ویژه برنامه های حوزه اجتماعی برای استقبال از بهار، "باران مهربانی" است که طی آن از مراکز نگهداری کودکان و سالمندان در سطح منطقه بازدید صورت خواهد گرفت.
     

    تعداد بازدید: 145
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر