اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 84
    کد: 64032
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
    در آستانه بهار 94 انجام شد:

    رنگ آمیزی 95 هزار متر طول از جداول منطقه 11

    در آستانه بهار 94، عملیات زیبا سازی سطح منطقه آغاز و در بخشی از آن، 95 هزار متر طول از جداول رنگ آمیزی گردید.
    رنگ آمیزی 95 هزار متر طول از جداول منطقه 11

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع در فضای شهری، اداره خدمات شهری و محیط زیست منطقه نسبت به رنگ آمیزی جداول اقدام و بدین منظور از رنگ هایی استفاده گردید که از لحاظ زیبایی شناسی و ترافیکی، ترکیب مناسب تری دارند.
    محمود برهانی، هدف از اجرای طرح های استقبال از بهار را زیبا سازی مبلمان شهری خواند و افزود: با نظر به این مهم که گاهی شرایط جوی باعث فرسایش و یا کمرنگ شدن جداول و خط کشی عابر پیاده شده بود، نسبت به رنگ آمیزی تمامی موارد یاد شده اقدام شد .
    وی در ادامه شستشو، رفع نقص، مرمت و رنگ آمیزی کلیه تابلوهای معابر، راهنمایی- رانندگی و علائم هشدار دهنده را بخش دیگری از خدمات انجام شده جهت استقبال از بهار دانست و در توضیح بیشتر گفت: با توجه به ظرفیت بالای جذب گردشگران به بافت تجاری و گردشگری منطقه 11، تلاش می شود تا با تعویض، تعمیر و نوسازی مبلمان شهری و پارکی ، فضای خوشایندی برای مسافران نوروزی فراهم آوریم.
    برهانی در ادامه از جمع آوری 60 تن ضایعات، خاک و نخاله به صورت روزانه برای استقبال از بهار خبر داد و تصریح نمود: پاکسازی، تخلیه جوی و کانال، پل های عرضی معابر و تسطیح و شن ریزی معابر خاکی نیز قسمتی از برنامه های حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه برای آغاز سال 94 می باشد که 170 مورد آن تاکنون انجام پذیرفته است.
    وی با اشاره به امحاء پوستر، نوشته و آثار تبلیغاتی در حجم 250 متر مربع به منظور پاکسازی معابر و خیابان های منطقه، خاطر نشان ساخت: رفع نازیبایی های سطح منطقه با اولویت قرار دادن معابر اصلی نیز از اهم اقدامات ستاد استقبال از بهار منطقه 11 محسوب می شود که در همین راستا بیش از 200 مورد از پرده و بنرهای تاریخ گذشته و غیر قابل استفاده از سطح منطقه جمع آوری گردیده است.
    برهانی در پایان ضمن تشکر از شهروندان به خاطر داشتن سعه صدر در طول بازه زمانی اجرای طرح ها، پروژه ها و برنامه های استقبال از بهار، یادآور شد: به منظور آماده سازی هرچه بهتر و مناسب تر فضای منطقه برای پذیرایی و استقبال از زائران و مسافران نوروزی، اقدامات لازم جهت تقویت فضای سبز، رفع مشکلات ترافیکی، مرتفع ساختن دغدغه های زیست محیطی شهروندان با جدیت در حال انجام است.
     

    تعداد بازدید: 84
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر