اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
   تعداد بازدید: 88
   کد: 61937
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
   به مناسبت روز درختکاری صورت خواهد گرفت؛

   کاشت و پلاک گذاری 321 نهال به یاد شهدای محلات منطقه 11

   منطقه 11 شهرداری با برگزاری مراسم نمادین "درختکاری" ساعت 9 صبح شنبه مورخ 9 اسفند ماه 93 در محل فاز 2 پارک ملی چهل بازه واقع در انتهای بولوار دانشجو، به استقبال هفته منابع طبیعی خواهد رفت.
   کاشت و پلاک گذاری 321 نهال به یاد شهدای محلات منطقه 11

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، روز درختکاری، نخستین روز از هفته منابع طبیعی و بهانه‌ای است  تا با کاشت درخت، این نماد زیبا و با شکوه طبیعت، قدمی برای حفظ محیط زیست  شهری برداشته  و آنرا احیاء کنیم.
   در این مراسم که با حضور جمعی مسئولین شهری و منطقه ای برگزار می شود، نهال ها و درختان به یمن وجود 321 شهید منطقه 11، پلاک گذاری و بدست مسئولین کاشته خواهند شد و شهروندان علاقمند می توانند در زمان وعده داده شده در محل مقرر حضور بهم رسانند.
   توزیع رایگان قریب 4 هزار اصله نهال میان شهروندان منطقه 11
   همچنین، در آستانه روز درختکاری، قریب 4 هزار اصله نهال به صورت رایگان میان شهروندان منطقه 11 توزیع می شود.
   گفتنی است: این تعداد نهال توزیعی که از هزار تا 4 هزار اصله متناسب با میزان استقبال مردمی پیش بینی شده است، شامل نهال های مثمر و غیر مثمر می شوند که بر حسب تمایل شهروندان به آنان اهدا خواهد شد.
   علاوه بر این، شهروندان منطقه 11 می توانند با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر، به محل های در نظر گرفته شده واقع در بوستان های گلها (بولوار دانشجو)، پروانه (انتهای بولوار سید رضی) و شریف (چهار راه شهید ستاری) مراجعه و مطابق سلیقه و علاقه خود، نهال مورد نظر را دریافت و آدرس محل کاشت و نگهداری آن را به طور دقیق در فرم توزیع شده مشخص نمایند.
   یادآور می شود: کارشناسان حوزه فضای سبز شهرداری منطقه، پس از کاشت نهال توسط شهروندان، در طول سال به طور مستمر از محل بازدید نموده و نحوه نگهداری و رشد نهال را مورد سنجش قرار می دهند تا در صورت رضایت از عملکرد شهروند، پاداشی برای آن ها در نظر گیرند.
   نحوه اعمال این پاداش بدین صورت است که پیرو بخشنامه موجود در شهرداری ها، شهروندانی که به نحو مطلوب از عهده کاشت و نگهداری نهال برآمده اند، هزینه نگهداری و آبیاری آن محاسبه و از محل عوارض پرداختی شهروند به شهرداری کسر خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 88
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,156,793
  تعداد بازدید امروز : 380
  تعداد بازدید دیروز : 787
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 12:11