اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 65
    کد: 61409
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
    به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه 11 چاره اندیشی شد؛

    انجام غربالگری و تشخیص بیماری، راهی برای ریشه کن کردن فقر حرکتی بانوان

    به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه 11، با شرکت یکصد بانوی ورزشکار طرح "محله- ورزش" در برنامه تست ورزشی، نخستین قدم برای انجام غربالگری، تشخیص بموقع بیماری و متعاقب آن، ریشه کن کردن فقر حرکتی بانوان برداشته شد.
    انجام غربالگری و تشخیص بیماری، راهی برای ریشه کن کردن فقر حرکتی بانوان

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، این طرح که برای نخستین بار در منطقه، طی دو هفته پایانی بهمن ماه 93 در محل یکی از پایگاه های تندرستی منطقه برگزار شد، یکصد بانوی ورزشکار را تحت پوشش قرار داد و با ارائه مشاوره رایگان از سوی مشاوران و کارشناسان حوزه تربیت بدنی در خصوص مدیریت تغذیه و ورزش، خروجی مثبتی را برای ورزشکاران به ارمغان آورد.
    لازم به ذکر است: بانوان شرکت کننده در طرح تست ورزشی ضمن ارائه ویژگی های شخصی خود از لحاظ جسمی- روحی و تغذیه ای، با اندازه گیری قد، وزن، ضربان قلب، قند و فشار خون، کالری، شاخص توده بدنی و عضلانی، درصد توده چربی و سایر موارد، سطح عمومی سلامت خود را مورد ارزیابی قرار دادند و متناسب با وضعیت خود از مشاوره کارشناسان بهره گرفتند.
    گفتنی است: این طرح که به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه 11 و مشارکت شهروندان، با هدف سنجش تندرستی، پیشگیری و مقابله با فقر حرکتی بانوان پیش بینی گردیده، در راستای ترویج و توسعه ورزش های همگانی و ترغیب شهروندان به انجام ورزش های مفید گروهی تداوم خواهد یافت.
     

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر