اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 475
    کد: 61025
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
    با هدف زیبا سازی معابر صورت پذیرفت:

    اجرای بیش از 5000 متر مربع نقاشی دیواری در منطقه 11

    به همت معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری منطقه 11 در سال 93 ، نسبت به اجرای بیش از 5000 متر مربع نقاشی دیواری در سطح منطقه 11 اقدام گردید.
    اجرای بیش از 5000 متر مربع نقاشی دیواری در منطقه 11

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، پروژه "دیوار نگاری" در راستای زیباسازی فضای شهری در محل مساجد، مدارس، معابر و بوستان های سطح منطقه با صرف اعتباری معادل 800 میلیون ریال اجرائی شد.
    لازم به ذکر است: با توجه به این موضوع که اجرای نقاشی دیواری یکی از ارکان موثر زیبا سازی سیمای شهرها می باشد، نقاشی ها ضمن تقویت ذائقه بصری شهروندان به خاطره انگیز شدن فضای بوستان ها و معابر کمک می کند و می تواند فضایی صمیمی را برای گردهمایی خانواده ها فراهم سازد.
    گفتنی است: این دیوار نگاری ها در سه سطح مختلف تحقق یافت که سطح یک آن مربوط به بوستان ها و مساجد (بوستان های عقیق واقع در دانش آموز 13 و بهار واقع در شهید ستاری 17 جنب مسجد اعظم صاحب الزمان "عج"، پارک خطی بولوار آموزگار- مسجد سبحان)، سطح دو در ارتباط با مدارس (شامل دبستان های دخترانه ساره و حاجی عابد زاده، دبیرستان های دخترانه ایمان، شاهد وارثان نور، صدف، هنرستان تربیت بدنی – بولوار وکیل آباد) می باشد و سطح سه نیز میدان نهج البلاغه– بولوار آموزگار و پل جانباز را تحت پوشش قرار داده است.
     

     

     

     

    کلید واژه ها: منطقه 11 ، دیوار نگاری -
    تعداد بازدید: 475
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر