اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 77
    کد: 60248
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
    به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه 11 برگزار شد؛

    مراسم افتتاحیه "دوره های آموزش عمومی ویژه شهروندی"

    به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه 11، مراسم افتتاحیه نخستین دوره آموزش عمومی ویژه شهروندی با حضور بیش از سیصد مخاطب متشکل از اولیاء، مربیان و مدیران 27 مدرسه منطقه در محل آموزشگاه "مهشید مصلی نژاد" واقع در دانشجوی 8 برگزار شد.
    مراسم افتتاحیه "دوره های آموزش عمومی ویژه شهروندی"

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، در این مراسم با تقسیم مخاطبان به 4 کارگروه مختلف، نسبت به اجرای طرح به صورت نمادین در 4 دوره آموزشی اقدام شد که این دوره ها شامل حرکات اصلاحی و ناهنجاری های قامتی، اصول تغذیه- ورزش و کاهش وزن، تغذیه و ورزش در دوران سالمندی، طب سنتی می باشد.
    شایان ذکر است: طرح "دوره های آموزش عمومی ویژه شهروندی" به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه 11 جهت اجرا در مساجد، مدارس، کانون های فرهنگی- مذهبی، مراکز بهداشتی- درمانی، نواحی و محلات 9 گانه منطقه برای تمام رده های سنی بانوان و آقایان برنامه ریزی گردیده است.
    برای اجرای کامل این طرح از 8 بهمن لغایت 15 اسفند ماه، یکصد دوره آموزشی پیش بینی شده که تاکنون 30 مورد آن برگزار و حداقل مخاطب در نظر گرفته شده تا پایان طرح حدود 3 تا 4 هزار نفر می باشد که در صورت استقبال بیشتر شهروندان، افزایش خواهد یافت.
    گفتنی است: در این مراسم، دکتر کریمی رئیس طب سنتی استان، دکتر متقی پور رئیس مرکز حرکات اصلاحی اداره آموزش و پرورش استان، دکتر سلطانی استاد تغذیه و ورزش و جمع کثیری از اساتید این حوزه حضور داشتند.
     

    تعداد بازدید: 77
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر