اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 113
    کد: 59563
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
    شهرداری منطقه 11 به تصویر خواهد کشید:

    شکوه و عظمت حضور حماسه آفرین شهروندان

    شهرداری منطقه یازده مشهد شکوه و عظمت حضور پرشور مردم را در مراسم " همایش پیاده روی ویژه همسران و مادران شهدا و ایثارگران "، " غبار روبی مزار شهداء " و " دیدار با بهشتیان " به تصویر خواهد کشید.
    شکوه و عظمت حضور حماسه آفرین شهروندان

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، شهرداری منطقه راس ساعت 9 بامداد جمعه 17 بهمن ماه در محل بوستان ملت پذیرای اجتماع عظیم همسران و مادران شهدای سرافراز و ایثارگران خواهد بود تا در قالب برنامه ورزشی پیاده روی طول مسیر 4 کیلومتری این بوستان را به صورت خانوادگی طی کنند.
    بر پایه این گزارش؛ کلیه شهروندان علاقمند به شرکت در مراسم " غبار روبی مزار شهدای بهشت رضا (ع) " که  ساعت 14 بعد از ظهر 5 شنبه 16 بهمن ماه برگزار می شود، می توانند با هماهنگی مساجد محوری منطقه یا تماس با شماره تلفن 38696830 از ساعت حرکت قریب 10 دستگاه اتوبوس به مقصد بهشت رضا (ع) اطلاع حاصل کنند.
    یادآور می شود: " دیدار با بهشتیان " نیز عنوان برنامه ای است که در قالب آن، در طول دهه مبارک فجر، جمعی از مسئولین و اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه با خانواده معزز 10 شهید گرانقدر دیدار و از والدین شهدا به خاطر پرورش فرزندانی اینچنین شایسته، تقدیر خواهند کرد.
     

    تعداد بازدید: 113
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر