اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 142
    کد: 56807
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
    رئیس کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر مقدس مشهد؛

    مسائل فرهنگی و اجتماعی در شمار اصلی ترین رویکردهای شورای شهر

    رئیس کمیته نظارتی شماره 5 شورای اسلامی شهر مقدس مشهد با حضور در نشست فصلی شورای اجتماعی محلات منطقه 11 که در محل فرهنگسرای ترافیک برگزار شد، عنوان کرد: مسائل فرهنگی و اجتماعی از جمله اصلی ترین رویکردهای شورای اسلامی شهر به شمار می آیند.
     مسائل فرهنگی و اجتماعی در شمار اصلی ترین رویکردهای شورای شهر

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، محمود هراتی در توضیح بیشتر افزود: بار اصلی و سنگین این مسئولیت به دوش اعضای شورای اجتماعی در محلات است که شورای اسلامی شهر با تزریق منابع مالی کافی و مناسب با محلات پیشبرد این مباحث را تسریع خواهد بخشید.
    وی با اشاره به این مطلب که شهروندان به صورت عادی در مسیر تامین و پرداخت هزینه زندگی به گردش مالی اعتبارات کمک می کنند، تصریح کرد: مساجد ظرفیت های بالقوه زیادی را دارا هستند که می توان با بهره گیری از آن، اعتبارات هنگفتی را به سوی این اماکن سرازیر نمود و پس از جذب منابع مالی با برنامه ریزی دقیق و هزینه کرد بجا و درست به حل مشکلات محله ای کمک کرد.
    هراتی با تقسیم مسائل شهری در دو حوزه مجزای ابنیه و تاسیسات شهری و نرم افزارهای داخل فضای کالبدی شهر، یادآور شد: این مسائل در مقاطع زمانی متفاوت به صورت مستمر از طریق مرجع شورای شهر رصد شده تا با نتیجه گیری از آن به تنظیم برنامه اقدام و با جذب مشارکت ها و تخصیص اعتبارات به بحث کیفی سازی سطح زندگی اجتماعی شهروندان پرداخت.
    وی در پایان با استناد به حیات طیبه به عنوان نیکوترین سبک زندگی شهروندی و راهکار تحقق افق های بلند پیش روی جامعه انسانی خاطر نشان کرد: بایستی به نحوی مطلوب کارکردهای محلات را در قالب شورای اجتماعی درآورده و سپس این موارد را از دریچه نگاه شهری نگریست تا متناسب با آن برای حل مشکلات مردم در سطح محلات برنامه ریزی و طرح ارائه داد و آن را کاملا اجرایی نمود.
     

    تعداد بازدید: 142
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر