اوقات شرعی
 • یکشنبه،11 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
   تعداد بازدید: 13
   کد: 197690
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
   سرپرست شهرداری منطقه 11 خبرداد:

   اجرای عملیات اصلاح هندسی در معابر سطح منطقه با اعتباری بالغ بر32 میلیارد ریال انجام شد.

   عرب احمدی با اعلام این خبرگفت: این عملیات با هدف ارتقای ایمن سازی معابر و کاهش ترافیک و سهولت تردد وسایل نقلیه و شهروندان اجرا می شود.
   اجرای عملیات اصلاح هندسی در معابر سطح منطقه با اعتباری بالغ بر32 میلیارد ریال انجام شد.

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه11، مریم عرب احمدی، سرپرست شهرداری این منطقه، با بیان اینکه پروژه های ترافیکی به منظور ارتقاء سطح ایمنی تردد و بهبود خدمت رسانی به شهروندان در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه  اجرا می شود  گفت: اجرای پروژه حق تقدم عابرپیاده، اجرای اصلاح هندسی معابر، اجرای مسیردوچرخه، تهیه و نصب تجهیزات ترافیکی از جمله اقدامات شاخص این حوزه بوده است.

   عرب احمدی با اشاره به اینکه اجرای  پروژه های اصلاح هندسی با اعتباری بالغ بر32 میلیارد ریال درسطح منطقه انجام شده است اظهارداشت:  این عملیات با هدف ارتقای ایمن سازی معابر و کاهش ترافیک و سهولت تردد وسایل نقلیه و شهروندان اجرا می شود.  

   سرپرست شهرداری منطقه، اصلاح هندسی ابتدای خیابان معلم70 و تقاطع امامت-آموزگار را از جمله پروژه های شاخصاین منطقه  عنوان کرد و افزود: به منظور ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، مسیر دوچرخه دربلوار معلم ضلع شمالی بوستان ملت با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 200  میلیون ریال انجام می شود.

   عرب احمدی اجرای خط کشی عرضی و محوری را از دیگر پروژه های شاخص منطقه11 عنوان کرد و یادآور شد: بیش از 10 میلیارد ریال اعتبارات ترافیکی این منطقه، صرف اجرای خط کشی و تهیه و نصب تجهیزات ترافیکی در سطح منطقه می شود.

   وی افزود: اجرای پروژه های ترافیکی امسال نیز، همچون سال های گذشته در دستورکار قراردارد که از جمله مهم ترین ان ها می توان به پروژه های اصلاح هندسی، حق تقدم عابرپیاده و تعمیرات و نگهداری تجهیزات ترافیکی سطح منطقه اشاره کرد.

    

    

    

    

    

    

   تعداد بازدید: 13
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,154,443
  تعداد بازدید امروز : 439
  تعداد بازدید دیروز : 656
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/11 14:11