اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 131
    کد: 45502
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۶/۰۳

    ممیزی آراستگی محیط در منطقه 11

    شهردار منطقه 11 خبر داد: برنامه ممیزی نظام آراستگی محیط در منطقه اجرایی شد.
    ممیزی آراستگی محیط در منطقه 11

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، مهندس محمود برهانی تعالی کلیه سازمان ها را هدف نهایی سیستم مدیریت شهری خوانده و اضافه کرد: ممیزی نظام آراستگی که دو مرتبه در سال یکبار در مرداد و بار دوم در بهمن ماه  برگزار می شود، در راستای استقرار و تداوم بخشیدن به آراستگی محیط اداری به اجرا در می آید.
    وی با تاکید بر همکاری و هماهنگی پرسنل شهرداری  منطقه جهت رعایت آراستگی محیط کاری یادآور شد:
    اولین مرحله ممیزی نظام آراستگی با اجرای مراسم افتتاحیه و با حضور تمامی روسای ادارات و اعضای کارگروه اجرایی برگزار و ممیزین طی بازدیدی از ساختمان اداری شهرداری منطقه و نواحی آن، فرهنگی و بوستان ملت، کلیه کارکنان را مورد ارزیابی قرار دادند.
    برهانی سالم بودن تجهیزات اداری، تاسیسات و مرتب بودن محیط کاری کارکنان را از جمله موارد مد نظر در ممیزی دانسته و گفت: بهتر آن است عملکرد شهرداری در آراستگی محیط کاری به گونه ای باشد که علاوه بر تسریع در پیشبرد اهداف عالی مدیریتی و پیشرفت در همه حوزه های کاری بتواند رضایت شهروندان شهر بهشت اعم از زائر و مجاور را به دنبال داشته باشد.
    وی در توضیح بیشتر یادآور شد: این نظام تنها ویژه سیستم شهرداری ها نیست، اما در شهرداری به دلیل گستردگی حوزه های کاری و تعدد ساختمان ها و زیر مجموعه ها در سطح کلان تر و با دقت بیشتری انجام می شود.
    شهردار منطقه 11 در پایان با اشاره به استاندارد سازی تمامی امور در فضای اداری شهرداری خواستار شد: رعایت نظم و ترتیب، نظافت و انضباط کاری و... مسائلی هستند که همواره بایستی رعایت شوند تا نتیجه مطلوب با ارتقای کمی و کیفی سیستم اداری حاصل گردد.
     

    تعداد بازدید: 131
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر