اوقات شرعی
 • دوشنبه،05 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
   تعداد بازدید: 164
   کد: 45476
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
   شهردار منطقه 11 عنوان کرد:

   پزشکی و درمان مقدس ترین شیوه خدمت به خلق

   پزشکی و درمان بیماران جزو مقدس ترین شیوه های خدمت به بشریت محسوب می شود و انسان هایی از جنس مسئولیت پس از سال ها تلاش برای آموختن، برای نجات زندگی و رفع آلام انسان ها سوگند یاد می کنند.
   پزشکی و درمان مقدس ترین شیوه خدمت به خلق

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، مهندس محمود برهانی ضمن بیان عبارت فوق در بزرگداشت مقام والای پزشک، تصریح کرد: پزشکان با قبول تعهد نجات جان انسان ها، زمانی از ایفای رسالت طبابت رضایت دارند که بیمار با اعتماد کامل، خود را برای گذراندن دوره درمان به پزشک معالج می سپارد تا در کوتاهترین زمان ممکن مطلوب ترین نتیجه را دریافت کند.
   وی قابلیت و توانایی علمی طبیب را مهمترین دلیل شکل گیری اعتماد میان پزشک و بیمار خوانده و اضافه کرد: علم پزشکی مدام در حال ارتقا می باشد و در دنیای امروز بیش از آنکه علم به حساب آید، نوعی هنر تلقی می شود.
   برهانی ضمن تاکید بر ضرورت برخورداری پزشکان از دانش و مهارت درمانی ادامه داد: مهمترین ضرورت در طبابت وجود حس نوع دوستی و علاقمندی به بشریت است که باعث می شود دلسوزانه به دنبال بهبود وضع سلامت بیماران باشند.
   شهردار منطقه 11 در ادامه ضمن ارج نهادن به ارزش های حرفه مقدس پزشکی از وجود بیش از یکصد مرکز پزشکی- درمانی و فعالیت بالغ بر دویست و پنجاه پزشک در سطح منطقه خبر داده و خاطرنشان کرد: اگر شهر را به مثابه مرکز درمانی و عناصر نامطلوب فضای آن را که نشأت گرفته از عوامل طبیعی و انسانی است بعنوان بیماری تلقی کنیم و محدوده درگیر مسئله را بیمار فرض نمائیم، بدون شک شهرداری نقش کلیدی پزشک را خواهد داشت که با مرتفع کردن مشکلات شهری به مقدس ترین شیوه خدمات سلامت فضای شهر بهشت را به شهروندان ارائه می کند.
   شایان ذکر است: به مناسبت گرامیداشت روز پزشک، شهردار منطقه 11 به همراه جمعی از مسئولین منطقه ضمن بازدید از مراکز بهداشتی- درمانی سطح منطقه با اهدای شاخه های گل از زحمات شبانه روزی فعالان حوزه درمان و سلامت تقدیر بعمل آوردند.
    

   تعداد بازدید: 164
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,150,715
  تعداد بازدید امروز : 215
  تعداد بازدید دیروز : 463
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/03 14:09