اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 117
    کد: 45449
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
    به همت شهرداری منطقه 11 اجرائی شد؛

    طرح "بوستان در بوستان" با هدف غنی سازی اوقات فراغت

    شهردار منطقه 11 مشهد از آغاز طرح "بوستان در بوستان" در بوستان های بزرگ سطح منطقه خبر داد.
    طرح "بوستان در بوستان" با هدف غنی سازی اوقات فراغت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، مهندس محمود برهانی با اشاره به آغاز طرح " بوستان در بوستان" گفت: این طرح که به منظور بهره گیری از فضای بوستان های سطح منطقه و با هدف غنی سازی و بهره گیری بهینه از اوقات فراغت شهروندان آغاز گردیده، تا کنون با استقبال ویژه ای از سوی شهروندان روبرو گردیده است.
    وی با تاکید بر تاثیر اجرای طرح هایی از این قبیل در شکوفایی اذهان عموم شهروندان یادآور شد: تغییر در نحوه نگرش به زندگی، تکوین و تکامل شخصیت سالم در شهروندان از جمله پیامدهای مثبت اجرای طرح است که ضمن زدودن آسیب های اجتماعی از بدنه جامعه، اقدام مناسبی برای تامین بهداشت روانی زائران و مجاوران امام هشتم (ع) تلقی می شود.
    برهانی ضمن بیان عضوگیری رایگان کتاب یاران در ایستگاه های کتابخوانی بوستان ها، در خصوص مزایای اجرای طرح "بوستان در بوستان" خاطرنشان کرد: این طرح که برای چندمین سال پیاپی در منطقه به اجرا در آمده ضمن آسان سازی دسترسی شهروندان به کتاب و امکان امانت گیری آن، با برگزاری انواع مسابقات و کارگاه های آموزشی مهارت آموزی به ترویج مطالعه و کتابخوانی کمک می کند.
    شهردار منطقه 11 در ادامه افزود: ایستگاه های کتابخوانی که در بوستان های پروانه، گلها، زمرد، بهار و مینا تا پایان فصل تابستان دایر می باشد با گردآوری کتب دارای محتواهای گوناگون فرهنگی، ادبی، اجتماعی، روان شناسی، علمی، مذهبی، تاریخی و... همه روزه از ساعت 16:30 الی 20 پذیرای شهروندان علاقمند به مطالعه خواهند بود.
     

    تعداد بازدید: 117
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر