اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 80
    کد: 45096
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
    همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن؛

    شهردار منطقه 11 با خانواده آزادگان جانباز دیدار کرد

    همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ، شهردار منطقه یازده مشهد به همراه جمعی از مسئولین با خانواده آزادگان جانباز دیدار کردند .
    شهردار منطقه 11 با خانواده آزادگان جانباز دیدار کرد

    " شایدگاه غبار روزگار به مرور زمان بر سنگر خاطرات جبهه هایی بنشیند که زمانی مقابل باطل قد علم کرده و سرانجام خط بطلانی کشیدند بر تمام ضد ارزش هایی که ارزش واقعی جامعه را نادیده انگاشته و به بازی گرفته بودند.
    صحبت از لحظاتی است که طوفان نبرد چندین و چند ساله میان حق و باطل فرو نشست و مردانی از جنس خاک و خون و اسارت، برای اقامه نماز آزادی در وطن بازگشتند..
    شاید تمام ایام را هم که به این بزرگ مردان اختصاص دهیم باز تقویم زندگی مجال پرداختن به دستاوردهای این دلیران را ندهد، جایی که خیلی زود دیر می شود و فاصله افتاده میان بدرقه تا استقبال در دفتر خاطرات مجهول می ماند..."
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، شهردار منطقه 11 مشهد به همراه مهندس انصاری رئیس ناحیه1 و مهندس فتحعلی زاده رئیس ناحیه2 و مسئول روابط عمومی منطقه با تعدادی از جانبازان آزاده  ساکن در سطح منطقه و خانواده ایشان دیدار و برخی از ناگفته های جنگ را از زبان ایشان شنیدند و از جانفشانی و فداکاری این دلیر مردان با اهدای لوح ، تقدیر نمود.
    مهندس محمود برهانی ضمن ارج نهادن به مقام والای این افتخار آفرینان 26 مرداد ماه را بهانه ای دانست برای یاد کردن از اسطوره هایی که  با ایفای رسالت های خطیرشان، آرامشی خلق کرده اند که بدون آن ها هرگز میسر نمی شد.
     

    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر